Карасинські школярі – знову на екскурсії!

Дата: 14.06.2019 11:35

31 травня – особливий день для учнів Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів. Це свято останнього дзвінка, на який так чекали діти, це свято для випускників, які от-от покинуть шкільний поріг, а ще - це екскурсія до Сарненського відділу поліції. Це велика честь для наших школярів, адже не кожна школа району мала змогу побувати у відділі.

А запропонував приїхати до них - інспектор ювенальної превенції сектору превенції Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області капітан поліції Царук Юрій Юрійович. За сприянням Сарненського районного центру соціальної служби для сімї, дітей та молоді в.о. директора Головей Олени Володимирівни, та фахівця із соціальної роботи Галушко Ірини Сергіївни. Саме вони з нагоди Дня захисту дітей підготували цікаву інформацію та подарунки для учнів.

Також дякуємо за  підтримку у організації екскурсії начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Наталії Володимирівні Чорній, та за допомогою з автобусом Володимиру Васильовичу Галушку – директору Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Це була чудова мандрівка, під час якої школярі 8-9 класів, заступник з навчально-виховної роботи Світлана Володимирівна Гольонко та класний керівник Тетяна Василівна Куришко - довідались про раніше небачені речі, лише за кілька годин учні були ознайомлені зі зброєю, транспортом та іншим забезпеченням, яке допомагає піймати поліцейським злочинців. А випускники, навіть, встигли задуматись про те, чи не пов’язати своє життя напряму із захистом власної держави.

Також школярі мали змогу переглянути повчальний мультфільм про тих, хто ж береже спокій і справедливість в нашому житті. Отримали змогу прийняти участь в акції «Малюнок на асфальті», до Дня захисту дітей, який ми святкуємо 1 червня. А також одержали солодкі та цінні подарунки.

Адміністрація закладу, батьківській колектив та учні Карасинської ЗОШ І-ІІ ст. щиро вдячні за незабутні враження та корисну інформацію!

Анастасія Балинська