Оголошення про конкурс на посаду директора Інклюзивно-ресурсного центру

Дата: 16.05.2019 16:24

Відділ освіти, культури, молоді та спорту  Клесівської селищної ради Cарненського району Рівненської області оголошує конкурс на  посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (далі – директор ІРЦ).

Повне найменування: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Юридична адреса ІРЦ:  34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул. Демократична, буд. 26.

Найменування посади: директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр » Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

Умови оплати праці:

- посадовий оклад –15 тарифний розряд;  4956  грн.;

- на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на три роки відділом освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненсського району за погодженням зі структурним підрозділом з питань діяльності інклюзивно-ресурсних центрів управління освіти і науки Рівненської ОДА. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

- вища освіта не нижче ступеня магістра за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”) ;

- стаж роботи за фахом не менше п’яти років;

- знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» та ін.;

- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;

- вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області  до 14 червня 2019 року за адресою: 34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул.Свободи, 10.

Перелік документів:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

-  копія трудової книжки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- письмова згода на збір та обробку персональних даних;

- заповнена особова картка працівника (форма П-2).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит  та співбесіда (19 червня  2019 року в приміщенні Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, за адресою: 34550, Рівненська область, Сарненський район, смт. Клесів, вул.Свободи, 10).

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

Орієнтовний перелік питань для кваліфікаційного іспиту оприлюднюється на офіційному веб-сайті Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області через 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Контактна особа – Годунко Людмила Володимирівна, провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради (klesiv_osvita@ukr.net 095 0615679).