Вітаємо призерів ХІІІ обласного збору учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Дата: 08.05.2019 16:18

07 травня 2019 на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» відбувся ХІІІ обласний збір учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вкотре учнівське лісництво Клесівської ЗОШ І—ІІ ступенів «Сосновий бір» ДП "Клесівське лісове господарство" презентує результати своєї природоохоронної, екологічної та просвітницької роботи. Команда в складі трьох учениць 8 класу: Власик Ірини, Євгейчук Діани, Шерстюк Анни та двох керівників — Войтко Тетяни Володимирівни та Царук Наталії Миколаївни гідно представили учнівське лісництво та отримали заслужені нагороди: ІІ місце за презентацію роботи учнівського лісництва; ІІ місце у конкурсі— захисті робіт із навчального дослідництва і як заключення — ІІ командне місце у ХІІІ обласному зборі учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Вітаємо з перемогами!!!