Місячник екології "Зелена весна" провели у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 03.05.2019 14:15

Фото з сайту Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів

З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до природи з 01.04. по 26.04.2019 року у Клесівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів проводився екологічний місячник.
Планом місячника було передбачено проведення заходів, спрямованих на підвищення загального рівня екологічних знань; набуття практичних навичок поведінки у природі, формування позитивного ставлення до об’єктів живої природи.

Класними керівниками та класоводами було проведено години спілкування, усні журнали, диспути на екологічну тематику.

Учні та вчителі школи взяли активну участь у проведенні благоустрою території школи та селища в рамках акції «За чисте довкілля».

Було впорядковано пришкільну територію. Висаджені дерева, кущі та квіти.

Проходили заходи до Міжнародного дня птахів ( урок-подорож «Птахи України», перегляд відеофільмів «Їхня стихія – то політ»)

Відбулося ряд заходів, приурочених 33-й річниці Чорнобильської катастрофи. Були проведені виховні години на теми: «Чорнобиль – бідою нашою поріс», «Чорнобиль.. Пам’ять... Скорбота»,  «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить», «Чорнобиль: події, факти, наслідки». Організували виставку ілюстративних матеріалів, приурочених 33-й річниці Чорнобильської катастрофи на теми: «Наслідки Чорнобильської катастрофи», «Чорнобиль – біль і скорбота України».

Учні молодших класів мірялися екологічними знаннями розгадуючи кросворди, беручи участь у вікторинах, складаючи казки та вірші на екологічну тематику. Всі учасники отримали нагороду у вигляді оцінок.

Учні школи брали активну участь у посадці лісу (акція «Посади дерево»). Разом з лісівниками школярі засадили ділянку близько 1,8 га. Найактивнішими були учні 8, 7-Б та 7-А класів. Також юними лісівниками продовжується підготовка до обласного збору учнівських лісництв.

Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola вдруге цього року реалізовує проект Zero Waste School, який покликаний впровадити культуру сортування відходів у школах та громадах. З кількістю 1098 анкет організатори закрили конкурс та 7 березня  оголосили 100 шкіл-переможниць, серед яких і наш заклад - Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, яка взяла  участь у проекті. Відбір шкіл-переможців відбувався за серйозними критеріями. Вже 8-10 квітня наша команда, що складалася з директора, вчителя та трьох учнів 8 класу: Власик Ірини, Євгейчук Діани та Вагнера Олександра разом пройшла тренінг в місті Києві. Програма тренінгу була насичена, цікава та результативна. Познайомилися з відомими громадськими активістами, які розказали як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху та зустрілися  з лідерами думок зі сфери екології, які поділилися  професійним досвідом.

З метою пошуку та підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства,  11 квітня 2019 року на  базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради відбувся ІІ етап обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт «Юний дослідник», у якому  взяли  участь 56 учасників відбіркового етапу конкурсу. Здобувши ІІ місце у районному етапі та пройшовши відбірковий тур ІІ обласного  етапу, Кузнець Максим, учень 5 класу, представив дослідницьку роботу на тему: «Алое - зелений лікар». За рішенням  жюрі, у ІІ етапі обласного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства «Юний дослідник» дана робота у номінації "Охорона здоров'я" посіла ІІІ місце.

Детальніше про цю та інші події читайте на сайті Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів.