Повідомленння про оприлюднення проектів рішень та відповідного аналізу регуляторного впливу на 2020 рік

Дата: 25.04.2019 15:27

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів рішень та відповідного аналізу регуляторного впливу «Про затвердження Положень, ставок та пільг місцевих податків і зборів на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2020 рік»

Проекти рішень селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік», «Про встановлення транспортного податку на 2020 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати за землю на 2020 рік», «Про справляння єдиного податку у 2020 році»  розроблено фінансовим відділом селищної ради спільно із постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. Основною метою прийняття регуляторних актів є встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків та зборів на території Клесівської селищної ради на 2020 рік.

Проекти регуляторних актів та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області – klesivska.gromada.org.ua у розділі «Місцеві податки і збори».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторних актів та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 34550, вул.Свободи,10 смт.Клесів, тел.0680318292, 0667539069 (фінансовий відділ), e-mail: klesiv_sarny@ukr.net