Шановні жителі Клесівської громади!

Дата: 24.04.2019 09:24

11 травня 2019 року в міському будинку культури смт. Клесів буде організовано святковий захід до Дня Матері, під час якого нагородять жінок – переможниць по номінаціях Положення про фестиваль-конкурс «Жінка-берегиня роду» . Просимо Вас взяти участь у визначенні кандидатур-жінок, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки протягом 2018 року та внесли значний вклад у соціально-економічний розвиток об’єднаної територіальної громади в розрізі запропонованих номінацій. Не залишайтеся байдужими та долучайтеся до оформлення подання на Ваших колег, друзів, односельців. З положення та переліком номінацій фестивалю-конкурсу «Жінка-берегиня роду» можна ознайомитися на сайті Клесівської селищної ради в розділі Новини.