Чемпіонат району з швидких шахів

Дата: 24.04.2019 09:20

21 квітня 2019 року в с. Немовичі Сарненського району Рівненської області відбувся чемпіонат району з швидких шахів, 4-го етапу відкритого Кубку Сарненського району 2019 року, в якому прийняли участь  сім учасників любительського об’єднання «Біла тура» міського будинку культури смт. Клесів.

Змагання особисті проходили за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу по 15 хвилин кожному учаснику на партію з обрахунком рейтингу ФІДЕ  для швидких шахів. Переможець визначався за найбільшою кількістю набраних очок. Всього було заявлено 52 учасника  з Рівненської та інших областей України,  з них 15 нагороджено, серед яких в номінації кращі гравці Сарненського району  ІІ місце Абрамчук Олександр, в номінації серед дітей ІІ місце Білоцерковцев Олександр учень 4 класу Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцею.