Відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання

Дата: 02.04.2019 09:21

28 березня 2019 року на базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею відбувся семінар-практикум учителів трудового навчання Клесівської селищної ради. На семінарі була висвітлена тема: «Педагогічна технологія розвитку навчання в освітній галузі «Технології» для сучасної методики викладання трудового навчання в школі».

Учасники семінару ознайомилися з новими напрямами, тенденціями та методиками викладання трудового навчання; новими підходами організації навчально-виховного процесу в сучасній школі.

На семінарі були розглянуті такі питання: «Реалізація інноваційних технологій на уроках трудового навчання в процесі творчої співпраці вчителя та учня»(Шкодич М. П., учитель трудового навчання Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею); «Творча діяльність на уроках трудового навчання як важливий чинник особистісного зростання учнів»(Тушич В. М., учитель трудового навчання Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею); «Професійний квест «Педагогічні ситуації». Тести «Типологія мотивації», «Дерево»(Симончук М. С.,практичний психолог Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею; Годунко Н. С., соціальний педагог Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею).

Учасники заходу активно прийняли участь у майстер-класах : «Мандали – шлях до себе»(Шкодич М. П., учитель трудового навчання Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею); «Виготовлення стільчика з фанери на уроках трудового навчання»(Тушич В. М., учитель трудового навчання Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею).

Підсумком семінару-практикуму було обговорення теми семінару,  обмін думками та враженнями.