У Клесівській громаді відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»

Дата: 29.03.2019 15:38

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення олімпійських ідеалів та цінностей, залучення якомога більшої кількості учнів до занять спортом, 28 березня у спортивному залі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступеню-ліцей пройшов ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» 2019 року.

У змаганнях брали участь 4 команди загальноосвітніх навчальних закладів Клесівської  ОТГ: Клесівської ЗОШ І-ІІ ступеню-ліцей(команда «Граніт»), Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів(команда «Весельчата»), Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів(«Олімпійці») та Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів(«Смайл»). Діти-учасники – 2004 – 2006 року народження. А програма заходу включала в себе три складові:презентація команди, спортивну вікторину та комбіновану естафету.

До суддівської колегії увійшли Клесівський селищний голова Василь Гриник, спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Катерина Сергійчук та Ольга Кухаревич, тренер комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Людмила Павловець. Головний суддя змагань – тренер вищезгаданої спортивної школи – Ігор Мельник.

Першим завданням була презентація команди, де до уваги присутніх були представлені (під музичний супровід) спортивно-танцювальний виступ, з використанням м’ячів (стрічок, обручів), девіз, назва, емблема та спортивна форма команди. В ній найвищий бал отримала команда «Олімпійці».

Наступним завданням була спортивна вікторина, з яким найшвидше впоралась команда «Смайл» . Найкраще пройшли комбіновану естафету, до якої входили стрибки з м’ячем, затиснутим між колінами, стрибки «по купинах», ведення баскетбольного м’яча з обводкою стійок, ведення футбольного м’яча з обводкою стійок, переноска вантажу, гладкий біг на 15-20 м – «Весельчата».

У загальному підсумку І місце виборола команда Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які 12 квітня будуть представляти громаду в ІІІ етапі на обласних змаганнях. Друге місце — Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів, третє – Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей, четверте – Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів. Команди-переможці та призери змагань були нагороджені дипломами та солодощами.

Вітаємо переможців, так тримати!!!