Педагогічний міст між вчителями початкових класів Клесівської ОТГ та Сарненського району

Дата: 25.03.2019 10:40

20 березня 2019 року вчителі початкових класів Клесівської ОТГ були учасниками педагогічного мосту , який відбувся на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3. Педагоги ознайомилися з досвідом роботи колег Сарненського району з організації освітнього процесу в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
Вчителі відвідали відкриті уроки, прийняли активну участь у майстер-класах «Освітній потенціал гри з ЛЕГО» та «Кошик Великодніх ідей».
На завершення учасники заходу обмінялися думками, поділилися враженнями , побажали один одному натхнення, творчих ідей.