У Карасинській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося чергове знайомство з Рівненським природним заповідником

Дата: 22.03.2019 09:55

«Природа» - таке просте та звичне слово, але скільки дивовижного воно таїть! Кожна комашка, кожна квіточка та пташка відіграє важливу роль у світотворенні.

Здавалося б, що ще можна розказати нового дітям, які виросли серед широкого поля, безкраїх лісів та чистого повітря?.. Виявляється – можна, і багато чого!

Вікторія Ніколайчук – фахівець пропаганди й екоосвіти Рівненського природного заповідника вкотре завітала до нашого закладу.

На першій зустрічі, яка відбувалася до Всесвітнього дня водно-болотних угідь, спеціаліст розповіла дітям про особливості болотяної місцевості в якій вони проживають. Показала презентацію, де ознайомила учнів із представниками рослинного та тваринного світу нашої місцевості. Та наголосила на глобальних змінах, від яких потерпає природа сьогодні, одна з найстрашніших  – зменшення кількості питної води, хранителями якої є і – болота, яких з кожним роком стає все менше… Докладнішу інформацію можна прочитати на сайті Рівненського природного заповідника

Другий ж захід був присвячений Зустрічі весняних птахів та Дню дикої природи. Пані Вікторія – дійсно спеціаліст своєї справи! Діти захоплено слухали цікаву та корисну інформацію, приймали участь у конкурсах, іграх. Особливо сподобалася візуальна інтерпретація взаємозвязків між неживою та живою природою. Де діти виступали в ролях повітря, лося, риби, сонця та ін.

Також приємною новиною стало знову призове третє місце за фото синиці великої у конкурсі "Фотополювання за зимовими птахами".

Дякуємо Рівненському природному заповіднику та пані Вікторії зокрема за плідну працю та цінні подарунки. Із нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Фото синиці великої на конкурсі "Фотополювання за зимовими птахами". Робота Анастасії та Ігоря Балинськіх.