Учнівське лісництво «Сосновий бір» Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів презентувало результати своєї роботи на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Відтворимо ліси разом»

Дата: 21.03.2019 17:19

З нагоди Міжнародного дня лісів у Києві 14 та 15 березня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом».Учасниками конференції стали працівники установ лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, та керівники учнівських лісництв позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Уже другий рік поспіль у складі Рівненської делегації результати своєї роботи презентувало і учнівське лісництво Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів «Сосновий бір».
Перший день заходу проходив у стінах НЕНЦ. Було організовано роботу пленарних засідань та дискусійних майданчиків, де спеціалісти лісових господарств, керівники учнівських лісництв піднімали питання стану, проблем та перспектив розвитку учнівських лісництв та лісового господарства України.
Наступного дня для учасників конференції свої двері гостинно відчинив Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, де були організовані цікаві семінари-практикуми.
Під час урочистого закриття підбили підсумки роботи науково-практичної конференції «Відтворимо ліси разом» з врученням подяк та сертифікатів учасникам. Зокрема, учнівське лісництво «Сосновий бір» нагороджено подякою Міністерства освіти і науки України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за ініціативну участь у виставці «Лісовідтворення. Пошуки молоді», а вчитель біології Царук Наталія відповідним сертифікатом.

За повідомленням

офіційного сайту Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів