Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка»

Дата: 13.03.2019 12:42

про проведення конкурсу на посаду керівника

дошкільного навчального закладу № 3 «Веселка»

Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області

1. Найменування і місце знаходження закладу освіти:

Дошкільний навчальний заклад № 3 «Веселка» смт.Клесів  Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області;

вул. Свободи, 21, смт Клесів, Сарненський район, Рівненська область, 34550

Найменування посади та умови оплати праці:

завідувач

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 20.03.2011, постанови № 78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіціентів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

1. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу дошкільної освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту не нижче ступеня бакалавра та стаж педагогічної роботи не менше як три роки.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі та строк їх подання:
  • заяву про участь у конкурсі;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня бакалавра;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • перспективний план (програма) розвитку закладу дошкільної освіти, що повинен містити пропозиції щодо  матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі дошкільної освіти тощо (на 5 років або 2 роки для осіб, які претендують зайняти вперше посаду керівника закладу дошкільної освіти);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

1. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється у відділ освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області за адресою:

смт Клесів, вул. Свободи, 10, Сарненського району, Рівненської області.

Конкурсний відбір включає такі етапи:

• з 13 березня  2019 року  по 01 квітня 2019 року ( включно) - подання претендентами документів;
  • з 2 квітня 2019 року по 8 квітня 2019 року - вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти;
  • 10 квітня 2019 року - засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника ДНЗ № 3 «Веселка»;
  • 11 квітня 2019 року - надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.
  1. Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Кухаревич Ольга Степанівна

klesiv_osvita@ukr.net