Свято весни у клубі с.Карасин

Дата: 12.03.2019 10:02

Ось і настала лагідна і така довгоочікувана весна, принісши із собою не лише тепло і першоцвіти, але і особливе для кожної жінки, свято  - 8 Березня. Не обійшло воно і наше село. 8 березня у сільському клубі відбувся святковий концерт «У короні святості і чар». Участь у заході приймали як діти, так і дорослі.

У святково - прибраній залі о 18 годині захід розпочався привітанням вихованців ДНЗ «Дзвіночок» і учнів молодших класів. Завітала на свято аби поздоровити жіноцтво нашого села староста  Світлана Тишковець.

Веселого настрою глядачам додавали учасники театрального гуртка, що діє при школі. Їхні номери зустрічали бурхливими оплесками і щирими усмішками.

Порадували також і вокалісти нашого села. Їх пісні розчулили і заворожили усіх присутніх в залі. Яковець Анна разом із вихованцями садочку  виконали пісню «Я вас люблю, мамусю», Коцюба Поліна «Мамина молитва», Кармеліт Даша «Мамине серце», Гольонко Ангеліна порадувала двома номерами «Черемшина» та «Мамині очі», Куришко Анастасія «Родина».

Ну і на закінчення свята, учасники гуртка народної пісні «Передзвін» під керівництвом Тетяни Куришко,виконали два номери: народну пісню «Вишневий сад, зелений сад» і веселу та запальну «Чи ж я не хазяйка».

Продовжила вечір святкова дискотека.

Надія Яковець