Дві школи з Клесівської громади - серед переможців еко-проекту від Фонду Кличка

Дата: 11.03.2019 16:59

Організатори  проекту Zero Waste School від Klitschko Foundation отримали 1098 анкет з усіх куточків України. Нині вже закрили конкурс та серед претендентів відібрали 100 шкіл з усієї України. Проект покликаний через неформальне навчання школярів та вчителів впровадити культуру сортування відходів у місцевих школах та громадах.

Вже у квітні команди, що складаються з директора, вчителя та трьох учнів разом пройдуть тренінг із побудови команди, спланують власний проект та познайомляться з еко-активістами і лідерами думок.

Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність школи до вимог проекту.

З нашої об'єднаної територіальної громади до проекту увійшли Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів.

За інформацією Klitschko Foundation