На базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею відбувся семінар-практикум

Дата: 25.02.2019 16:12

Педагогічна майстерність

– це високе мистецтво навчання й

виховання, що постійно удосконалюється,

доступне кожному педагогу, в основі

якого лежать професійні знання,

уміння і здібності.

А.С. Макаренко

Під таким епіграфом на базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею 21 лютого 2019 року проходив семінар-практикум на тему «Педагогічна майстерність учителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій», вчителів англійської мови та практичного психолога Клесівської ОТГ.

Учасників семінару зустріла директор Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею Лазарчук Алла Володимирівна. Учителі англійської мови ділилися досвідом своєї роботи, продемонстрували практичну діяльність педагогічних інновацій у навчальному процесі (майстер-клас «Формування мовленнєвої компетенції учнів через продуктивну творчу діяльність на уроках англійської мови», Кузіна В.С., учитель Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; «Інтегроване навчання на уроках англійської мови», Корзун В.П., учитель Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів).

На високо професійному рівні пройшли показові уроки в 9-Б класі на тему «Спадщина ЮНЕСКО Великобританії» (Козел Жанна Петрівна), у 8-Б класі на тему «Дозвілля» (Ляхно Ольга Дмитрівна).

Учитель часто потрапляє в ситуації, коли йому негайно слід знайти правильне рішення. Саме професійний квест «Педагогічні ситуації», який провела практичний психолог Симончук М.С., допоміг вчителям перевірити себе в невимушеній атмосфері, зважити всі «за» і «проти» у ситуаціях, які трапляються в їх професійному житті. Присутнім також був запропонований тест «Психологія мотивації», який допоміг кожному визначити свій тип особистості, розкрити особистісні якості й особливості поводження в будь-якій ситуації, як у повсякденному житті, так і на роботі.