Відбувся семінар-практикум вчителів математики Клесівської ОТГ

Дата: 20.02.2019 10:28

З метою формування ключових компетентностей 19 лютого 2019 року на базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів математики Клесівської ОТГ на тему: "Пріорітетність компетентнісного підходу у змісті шкільної математичної освіти".
Учасників семінару привітав директор Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів Симоненко Світлана Вікторівна. Продемонструвавши візитку закладу освіти, Світлана Вікторівна змістовно ознайомила учасників семінару з структурою, діяльністю і досягненнями вчителів школи.
Семінар відкрив методист природничо-математичного напрямку відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської ОТГ Абрамчук Анатолій Йосипович, який обґрунтував актуальність та перспективність вибраної теми.
Учасники семінару відвідали урок-дует з елементами ділової гри "Компетентність" молодого вчителя Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів Кузьмич Наталії Миколаївни та старшого вчителя Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів –ліцею Голіновської Марини Григорівни. Урок-дует пройшов у 7-А класі на тему:"Застосування кількох способів розкладання многочленів на множники", протягом якого учні показали наскільки вони компетентні.
Своїми напрацюваннями з даного питання поділились вчителі з Карпилівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцею,а саме Щевич Яна Сергіївна та Воробйова Зінаїда Володимирівна.
Жвавий інтерес та зацікавленість учасників викликав професійний квест "Педагогічні ситуації підвищення самооцінки у формі тесту "Дерево", який підготувала практичний психолог Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів Буйна Людмила Вікторівна.
Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, доцільність і практичність такого методичного заходу.

Наталія Кузьмич