Відбулося засідання клубу "Надвечір'я"

Дата: 19.02.2019 09:54

А клуб наш зветься «Надвечір’я»,
Та настрій в нім , як на весні
Тут спілкування і довір’я
 Тут є поезії й дзвінкі пісні…
Напередодні жіночого свята 8 Березня в Клесівській публічній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу «Надвечір'я», тема якого «»Жіноча доля – вишитий рушник , де кожна нитка – творча особистість». Відомий український поет Дмитро Павличко говорив: «На цій землі жили ми споконвік , лише обличчя змінювали трохи». Дійсно ми споконвіку живемо на цій землі , яка осяяна величним іменем жінки. Тому за чашкою чаю, кави говорили про жінок різних епох. Вони дуже різні та насправді життя кожної жінки – українки - це ціла книга , доля якої дивує нас та зачаровує.
Безпосередню участь у заході приймали працівники клубу с. Клесів колективи «Жовті мережки» та «Бурштинове намисто», які "вплітали" свої пісні у розповіді жінок. А музичний супровід забезпечував вчитель музичної школи– Анатолій Дмитрович Блощиневич.
Життя кожної жінки – українки - це ціла книга , доля якої дивує нас та зачаровує. За чашкою чаю, у колі друзів, жінки нашого клубу діляться своїми історіями. У центрі уваги перш за все – долі людські, сповіді, спогади, щирість в спілкуванні зустрічі лише на радість, на спокій душі.
Вечір у бібліотеці завершився святковим солодким частуванням.