Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Дата: 19.02.2019 09:25

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально й творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання у них самостійності, наполегливості, вміння формувати й відстоювати власну думку.
Конкуренція на конкурсі була дуже серйозна, адже переважна більшість учнів займається дослідженнями кілька років, тому 9-им класам важко конкурувати із учнями 11 класу. Та наполегливість і плідна праця учнів Клесівської ЗОШ І-ІІ ступеня дала свій результат. Учениця 9-Б класу виборола ІІІ призове місце у секції «Лісознавство», чим ще раз підтвердила високий рівень організації науково-дослідницької роботи у закладі , зокрема шкільного лісництва «Сосновий бір». Вітаємо з перемогою Власик Вікторію, Онуфрійчук Вікторію та їхнього наставника Царук Наталію Миколаївну. Бажаємо досягати більших вершин, адже попереду вас чекають проекти, форуми та зліт Шкільних лісництв.

Джерело: Офіційний сайт Клесівської ЗОШ І-ІІ ступеня

09.02.2019 року учасники конкурсу від Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшли оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни, а через тиждень, 16.02.2019 року, юні науковці безпосередньо захищали свої науково-дослідницькі роботи перед компетентним журі.

Учні школи наполегливо працювали аби результативно представити свій заклад. На Конкурс були представлені дві науково-дослідницькі роботи відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» у секціях «Українська література» та «Фольклористика».

У секції «Українська література» серед 22 учасників учениця 11 класу Рибачок Аліна, набравши 78 балів,  виборола III місце. У секції «Фольклористика» мали змогу представити свої дослідження 21 учасник. Карпилівську ЗОШ I-III ступенів представляла учениця 10 класу Мартинюк Інна. Система МАН передбачає достатньо жорсткі вимоги щодо самостійності та новизни дослідження, актуальності, формулювання висновків, оформлення роботи, проте Інна витримала усі ці вимоги, поступивши  лише 1,5 бала II  місцю,   посівши також III місце  (набрала 81,5 бала).

Джерело: Офіційний сайт Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступеня

На фото: учні Клесівської ЗОШ І-ІІст Вікторія Власик і Вікторія Онуфрійчук та їх наставник Наталія Царук

На фото: учні Карпилівської ЗОШ І-ІІІст Аліна Рибачок й Інна Мартинюк та їх наставник Світлана Мартинюк