Відбувся педагогічний міст між вчителями початкових класів Сарненського району та Клесівської ОТГ

Дата: 18.02.2019 10:09

14 лютого  2019  року на базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею відбувся педагогічний міст між вчителями початкових класів Сарненського району та Клесівської ОТГ на тему «Педагогічні  інновації в умовах НУШ».

Учасників семінару   привітав   голова   Клесівської   селищної   ради    Гриник  Василь   Федорович.  Радо зустрічали гостей учні початкових класів, адміністрація освітнього закладу, представники   відділу   освіти. Вчителі  Клесівської   ЗОШ  І-ІІ  ступенв-ліцею   презентували  досвід   своєї  роботи,продемонстрували  практичне  втілення  педагогічних   інновацій  у   навчальний   процес.    Гості   відвідали   відкриті  уроки   в  1-Б класі (вчитель   Тищенко   Н.Ю)   та     в  1-А класі (вчитель  Мартинюк   Н.М.).  Жвавий інтерес та зацікавленість учасників викликав   тренінг   «Три  секрети   педагога  НУШ» , який   підготувала і провела   вчитель  Тищенко  Н.Ю.   Всі   учасники  семінару   були  налаштовані   на  плідну  співпрацю,приймали  активну  участь  у  майстер-класах   «Як використовувати  новітні  технології  з   користю»  (вчитель   Тріщук  І.В.)  та   «Створення   лепбуків»   (вчителі  Вавілова  О.М   та   Михальчук   Г.В.). Щасливчики   отримали   подарунки.

Педагоги  району залишили   відгуки   про  відвіданий  семінар,отримали  незабутні   враження,що  надало   вчителям   нових  сил   та  натхнення   в   подальшій   педагогічній  діяльності.