Відбулася зустріч з воїнами-афганцями у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 15.02.2019 16:13

Війна… Це слово асоціюється з чимось жахливим, болючим, жорстоким. Правда про афганську війну… Різна вона, і спогади різні.

Все далі і далі відходять від нас ці події. Ось уже минуло 30 років з дня виводу наших військ з Афганістану. Але ця сторінка історії не може бути викреслена і забута нами, бо мужньо виконували свій інтернаціональний обов’язок наші земляки.

Тому напередодні річниці з дня виведення радянських військ з Афганістану, в честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Клесівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів зібралися школярі, батьки, вчителі для вшанування воїнів-афганців: «Афганістан – ціна чужої війни». Гостями нашої зустрічі стали: Абрамчук Сегій, Брухлей Валерій, Буйний Віктор, Заєць Петро, Власик Петро, Тарасян Володимир, Мелещук Анатолій, Мельников Андрій.

Разом  із земляками, воїнами-інтернаціоналістами, учні пережили ті події у піснях та віршах, подякували відважним воїнам за їхній неоціненний подвиг. Це було так по-спавжньому… і доказом стали скупі чоловічі сльози, які не приховували пережитий біль за цей пекельний воєнний період. Закінчилася зустріч взаємними подяками. Воїни висловили вдячність та захоплення дітям, які так тонко зуміли звернути увагу глядачів на те, що наша країна заплатила за «не нашу» війну дуже велику ціну.

Ми говоримо всім: загиблим на рідний і чужій землі та тим, хто вижив в нерівних боях: «Дякуємо! Будемо пам’ятати вас!»

Наталія Царук