15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2019 09:51

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У цей день далекого 1989 року радянські війська були виведені з території Афганістану. До мирного життя поверталися не за роками змужнілі, посивілі чоловіки, брати, сини, онуки, позаду яких залишалися жорстокі будні десятирічної війни, а попереду - адаптація до мирного життя.

Десять років українські родини, чиї сини, брати і батьки брали участь у військових діях, з нетерпінням чекали на цей день. Однак не для всіх він прийшов радісним і щасливим. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі і непоправні втрати. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих.

Багато воїнів-інтернаціоналістів і сьогодні в строю – вони передають свій безцінний бойовий досвід воїнам української армії, зі зброєю в руках захищають на сході країни незалежність свого народу. Ми цінуємо вашу самовідданість та самопожертву і переконані, що ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція й надалі слугуватимуть прикладом для нинішніх поколінь захисників Батьківщини та ствердженню миру і злагоди на рідній українській землі.

Бажаємо Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

Клесівська селищна рада