Відзначення 100 річчя Дня Соборності України

Карпилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

вул. Незалежності, 50, с. Карпилівка Сарненський р-н Рівненська обл., 34513,

тел. (097) 6964192, e-mail: znz_karpilivkam@ukr.net Код ЄДРПОУ 22559044

Відділу освіти, культури, молоді та

спорту Клесівської селищної ради

про відзначення 100 річчя Дня Соборності України

22 січня – День Соборності України. Це свято відзначається в Україні щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

З метою консолідації українського суспільства, зміцнення єдності народу навколо ідеї соборності української держави, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання в молодого покоління почуття національної гідності, в школі було проведено ряд заходів.

Відзначення Дня Соборності розпочалося урочистим підняттям  державного прапора України. У фойє школи  була створена  яскрава композиція «22 січня -День Соборності України». В 1 -11 класах була проведена виховна година на тему  «Соборна мати – Україна, одна на всіх,як оберіг», метою якої було поглиблення знаньучнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики.  На високому методичному рівні пройшли виховні години в 1-Б, 3-А, 5-Б, 7-Б, 10-Б класах (класні керівники Гайдим Т.В., Михайлицька Є.Д., Цимбалюк В.Б.,Галушко В.В., Мартинюк Р.І.).   Також було організовано тематичну книжкову виставку в шкільниій бібліотеці «Соборна Україна: від ідеї до сьогодення». Проведено позакласний захід «Схід і захід разом», присвячений Дню Соборності та подіям Євромайдану,  за участю учнів 7-9 класів на якому звучали вірші та пісні про Україну (вчителі історії Мартинюк Л.П. та Степанець Т.М.).

На уроках української літератури в 5-11 класах  проведено поетичні хвилинки, присвячені Дню Соборності України.

Заступник директора з ВР Мартинюк В.М. разом з членами РОШЖ провели флешмоб «Україна єдина».

Директор школи                                     В.Галушко