У МБК смт.Клесів показали цикл новорічних вистав

Дата: 29.12.2018 15:40

28 грудня завершився марафон новорічних вистав  Клесівського МБК.  Виставу під назвою "Пошта Дідуся Мороза" продемонстрували 7 разів. Опинитись в новорічній казці мали змогу діти усіх пільгових категорій, гуртківці МБК, діти з сіл Пугач і Клесів, а також діти працівників ДП «Клесівське лісове господарство»  та ККНК " Технобуд" . Окрім перегляду вистави малеча мала змогу ще й порозважатись, адже працівники МБК підготували для них цікаву розважально-ігрову програму.

Директор та художній керівник МБК висловлюють щиру подяку всім учасникам вистави, адже ролі  в ній виконали не лише працівники закладів культури. Також дякуємо хореографу-балетмейстеру Яні Соловйовій за чарівні танцювальні постановки  у виконанні учасників її  колективу "Solo danse". Цей дитячий колектив став "родзинкою" вистави.

Сценарист - Олена Овсейчук, хореограф-постановник – Яна Соловйова,  звукорежисер – Анатолій Матюк, декоратор сцени -  Наталія Бенцал.

Ролі виконували:  Вадим Соловйов, Ольга Кухаревич, Наталія Матюк, Олена Мосієвич, Наталія Мартинюк, Юлія Заєць, Олена Овсейчук, Наталія Бенцал, Сергій Юхименко.