На Святого Миколая – у Сарненський історико-етнографічний музей

Дата: 26.12.2018 20:07

Святий Миколай, як і Дід Мороз, найчастіше асоціюється з солодощами. Діти до них звикають, а якщо чесно, то більшість з них  і взагалі втратили їм ціну. Проходячи повз шкільне подвіря, часто помічаєш, то цукерок лежить, то розкидане печиво, то мармелад… Тому, щоб розвивати дітей всебічно, та щоб Свято Миколая асоціювалося не лише з солодкими подарунками чи різками, було вирішено залишити приємні враження в дитячій пам’яті від поїздки, яка для карасинських школярів – велика рідкість.

Цього разу під супроводом керівника гуртка «Люби і знай свій рідний край!» Ярославом Берником та вчителем історії Ольги Твердої, діти вирушили до Сарненського історико-етнографічного музею. Екскурсовод занурила дітей у старовинний світ Полісся, ознайомила з побутом наших краян та тодішніми умовами проживання. Здається – звичні речі, все це давно відомо, але, доторкнувшись, в буквальному значенні цього слова, до історії,  розумієш глибину тих подій, і мимоволі згадуєш вислів «Ми не варті свого майбутнього, якщо не знаємо свого минулого!»

Щиро дякуємо приватному підприємцю села Карасин - Сергію Котяю, адже він оплатив половину витрат на дорогу, а частину коштів взяли із фонду благодійного ярмарку, який було організовано цього року на честь річниці від створення ОТГ. І директору Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимиру Галушко, який вкотре виручив, надавши автобус!