Як зареєструватися на пробне ЗНО-2019

Дата: 26.12.2018 11:18

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти визначено вартість пробного тестування у 2019 році – 138 грн.

Алгоритм реєстрації на пробне ЗНО-2019:

1. Зайти на сайт ЛРЦОЯО – lv.testportal.gov.ua

з 08 до 31 січня 2019 р. - закладка «Пробне ЗНО-2019». (Учасниками пробного ЗНО можуть бути учні 10-11 класівзакладівосвіти, випускникиминулихроків, студентизакладіввищоїосвіти, учні (студенти) закладів професійно-технічної освіти, які виявили бажання ознайомитись із процедурою тестування та перевірити свій рівень знань напередодні складання основних іспитів).

2. Заповнити аплікаційну форму.

3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки учасника ПЗНО.

4. Зайти на інформаційнусторінку учасника ПЗНО, роздрукувати квитанцію та оплатити її протягом 3-х робочих днів. Після оплати перевірити статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).

5. З 25 лютого 2019 р. з інформаційної сторінки учасника ПЗНО роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

Учасникам, якіпершимизареєструються та оплатять заявки, ЛРЦОЯО дарує бонуси- відкриту частину сертифікаційної роботи перевірятимуть учителі - екзаменатори.

Хто ж буде тими першими 300 учасниками з української мови і літератури та першими 300 з математики?

Терміни проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 р. – українськамова і література;

23 березня 2019 р. – історіяУкраїни, математика, іноземнімови ( з аудіюванням), географія, фізика, хімія, біологія.

Освіта – скарб, праця - ключ до нього.