Учні Пугачської ЗОШ І ступеня побували на екскурсії у бібліотеці

Дата: 17.12.2018 18:08

14 грудня на гостину до бібліотеки завітали учні 1 класу  Пугачської   ЗОШ Іст., з вчителем Тетяною Павлівною Шерстюк .

Учні послухали казкову розповідь про бібліотеку. Дізналися, що книги - це великі чарівники, і якщо захотіти, то з ними можна мандрувати по усьому світу і навіть пірнути на самісіньке дно океану.  З задоволенням прогулялися "вулицями Королівства Книг" та познайомились з його "жителями".

З цікавістю  переглянули  дитячу періодику – журнали:  «Малятко», «Барвінок», « В гостях у казки» - газети « Журавлик», « Велика дитяча газета», « Задавака»  та ін.

Майбутні читачі активно відгадували казкові загадки  відповідали на запитання  вікторини " Відгадай казкового героя ", а в подарунок отримали розмальовки .

Для першокласників, учасники лялькового гуртка « Зустріч з казкою», показали лялькову виставу «Знати повинен учень кожний – жартувати з вогнем не можна!» Нагородою для гуртківців були гучні оплески і щирі посмішки школяриків.

І нехай, це було тільки перше знайомство з бібліотекою, та свято пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Великий та чудовий світ - світ книги - відкрив для   малят  свої двері. Саме книга здатна зробити дитячий світ радісним, наповнивши новим, яскравим сенсом і змістом!

Валентина Карплюк