Свято-проект «Сімейна галерея» («Родинні скарби»)

Дата: 15.12.2018 13:55

Родина, дорога родина!
Що може бути краще в світі цім?
Чим більше дорожить людина
За батьківський і материнський дім?
Де можна більше зачерпнуть любові?
Де взяти більше доброти?

Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наш клас, і наша школа, і весь народ український. Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.

Родинне свято – це освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання зробити для неї щось приємне.Родина зігріває нас маминою піснею, батьковим напуттям, дідусевими казками, бабусиними вишиванками, незрадливістю рідного слова. Тож i  дітей ми вчимо говорити до своїх рідних тільки добрі, теплі слова, робити тільки добрі справи.

Але родина — це не тільки родичі Це i клас, i школа.  Родина — це i весь наш український народ, наша велика Батьківщина.

У другому класі Карасинського ЗЗСО І-ІІст. 7 грудня відбулося родинне свято-проект «Сімейна галерея», презентацією якого були родинні скарби, сімейні реліквії. Це  старовинні речі: рушники домоткані, одяг, взуття, речі домашнього вжитку, сімейні фото.

Школярі зустріли домашнім пахучим короваєм і вітали всіх присутніх віршами, піснями і танцями. Радували своїх рідних малюнками та подарунками, зробленими своїми руками.

Сюрпризом від вчительки  був незвичайний борщ із печі – велика каструля солодощів для усіх присутніх у класі! Ну і, звичайно, як же без сімейної вечері?! Розділивши коровай, всі присутні смакували родинними стравами від своїх мам та бабусь.

Кожна родина отримала подяку від дирекції за активну участь у проекті «Родинні скарби». А на згадку про свято кожен отримав солодкий квітучий подарунок, фото з аукціону світлин та багато хороших вражень.

Бажаємо всім  щастя, здоров'я, злагоди у родинах! Сподіваємося, що у всіх  шкільних родинах  теж завжди пануватимуть щирість i взаєморозуміння, а у великій всенародній родині — мир!

Надія Тверда