У Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар для вчителів початкових класів

Дата: 14.12.2018 09:23

12 грудня на базі Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми «Школа вищої педагогічної майстерності. Діяльність педагога в інноваційному режимі: методика, пошук, здобутки, перспективи». Мета семінару – підвищення фахової компетентності вчителів щодо особливостей організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства». Учасники семінару ознайомилися з методичними здобутками вчителів початкових класів, взяли участь у тренінгу «Я – учитель, крокую до майстерності». Разом з тим, педагоги відвідали уроки у другому і четвертому класах, які підготували і провели вчителі Оксана Павлівна Сусід і Валентина Володимирівна Мартинюк та родинне свято «Андріївські вечорниці» - вчитель Валентина Петрівна Дебела. Педагоги обмінялися думками і творчими ідеями щодо теми семінару, виробили рекомендації для подальшої роботи, а також отримали корисні знання та позитивні емоції.

Вчителі початкових класів закладів освіти об’єднаної територіальної громади висловили слова щирої вдячності за високий рівень підготовки до семінару-практикуму і побажали творчих успіхів дирекції та педагогам закладу.

Тетяна Давидович