У Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору

Дата: 28.11.2018 17:11

Пам'ять – нескінчена книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Там багато сторінок вписано кривавими і чорними кольорами. Чорне вороння зграями ширяло над селами, заціпенілими в тяжкому смертельному сні 1932-1933 р.р. Щороку Україна схиляє голови перед мільйонами жертв Голодомору, перед тими страждальцями, могили яких розкидані по садках, балках, дворах та цвинтарях.

Вшановуючи пам'ять безвинно замучених голодом людей та виховуючи в учнів особистісні риси громадянина України та патріота в Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 22-23.11.2018 року було організовано ряд заходів. Класні керівники провели тематичні виховні години «Свіча пам’яті», «Пам'ять серця», «Колосок пам’яті та правди». Лідерами учнівського самоврядування, педагогом-оранізатором Малишевською О.М., заступником директора з виховної роботи Мартинюком В.М. та вчителями історії було проведено загальношкільний тематичний урок «Голодомор 1932-1933 р.р.», під час проведення якого було продемонстровано відеоролики з подіями тих часів. Дуже вдало вдалася інсценізація «Минуле і сучасне» від учнів 11 класу Оленіч Алли та Тимошицької Ольги. Пом’янули загиблих хвилиною мовчання.

Було проведено загальношкільну акцію «Незабудька», метою якої було привернути увагу учнів до трагічних сторінок України і берегти пам'ять безневинно померлих.

В фойє школи було виставлено інсталяцію «Молитва ангелів за Україну» та інформаційний стенд «Цього забути не можна».

Володимир Галушко