"Світ один для всіх": у Клесівській ЗОШ І-ІІ ст. провели благодійний ярмарок

Дата: 20.11.2018 10:22

Зараз, у двадцять першому столітті, столітті машин, новітніх інформаційних технологій ми нерідко стикаємося з байдужістю, егоїзмом, небажанням допомогти іншим людям. Та це не про учнів Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів, які не перестають вірити у безкорисність та підтримку. Із такими благородними намірами у школі було організовано благодійний ярмарок «Світ один для всіх». Важливо пам’ятати, що наше життя складається з крихітних речей: посмішок і добрих справ. Вистачало впродовж дня всім учасникам дійства і хорошого настрою і, без сумніву, добрих справ. Адже ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану та готову до вживання. Кожен клас розмістив принесені смаколики на своєму столі і пропонували їх однокласникам, вчителям, батькам, гостям.

Кошти, які вдалося зібрати, а це 7150 гривень, будуть розподілені для допомоги хворим діткам, зокрема для нашої односельчанки Анюти Ковальчук та для дітей школи-інтернат №2 с.Чудель.
Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.
Не забуваймо, що милосердя, привітність, доброта завжди прикрашають людину. Деякі люди, незалежно від віку, ніколи не втрачають красу: просто краса обличчя перетворюється на красу серця, душі.

Наталія Царук