Відбувся семінар з цивільного захисту

Дата: 16.11.2018 10:58

15 листопада у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею відбувся семінар з питань цивільного захисту. Участь в заході приймали працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради, представник Навчально-консультаційного пункту в м.Сарни, а ткож керівники закладів освіти громади, їх заступники, вчителі.

Під час заходу учителі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступеню-ліцей продемонстрували фрагменти навчально-виховної роботи з учнями. Лариса Володимирівна Кіщенко – з основ здоров’я: діти підготували невеличкі сценки про те, як діяти в тій чи іншій надзвичайній ситуації та надавати домедичну допомогу. А Ігор Мстиславович Дяченко, вчитель «Захисту Вітчизни», зі своїми вихованцями показали як користуватися протигазом.

В ході семінару розглядалися й теоретичні аспекти, зокрема, питання нормативно-правового забезпечення, ознайомлення працівників з механізмом дій у надзвичайних ситуаціях, організації комісій. Також присутнім було запропоновано зразки обов’язкових документів.

Семінар проходив в режимі живого спілкування: у ході розмови задавали питання та одразу отримували вичерпні відповіді і роз’яснення.