У Карасинській ЗОШ зустрічали батьків у нетрадиційній святковій атмосфері!

Дата: 09.11.2018 16:13

Кажуть дитина починається з сімї, а що може бути краще, коли сім’я – це не тільки тато й мама, а ще й рідна школа?!. 6 листопада 2018 року – особлива дата. Адже, школа зустрічала батьків у нетрадиційній святковій атмосфері.

Зустріч розпочалася з вітального слова директора та подяки батькам за активну участь у саджанні саду. Скориставшись нагодою, привітали Мельника Михайла Івановича, Тверду Надію Іванівну та учнів 6 класу Твердого Романа і Яковець Анну, що відстояли школу на спортивних змаганнях «Сімейні перегони».

Потім, разом створили ранкове коло, де виконали цікаву вправу «Дощик». Оголосили батькам, що сьогодні вони згадають свої шкільні роки, але у  незвичній формі – квесту. Квест складався з 4 станцій: «Загадкова», «Парк розваг», «Акторська» та «Спортивна». Батьків поділили на 2 команди. Діти були палкими вболівальниками, адже, не кожен день можна побачити батьків в такій ролі…Вчителі також поділилися на групи та на кожній із станцій придумали цікаві завдання. Цього разу переможцій не виначали, адже, батьки вже були переможцями прийшовши на свято. А на згадку, на кожній станції отримали солодкий подарунок.

В коридорі стояла скринька побажать для поліпшення роботи закладу. Приємно, що батьки та гості не залишилися осторонь. Також у святі прийняли активну участь вихованці садочку «Дзвіночок», зі своєю вихователькою Тетяною Василівною Куришко, вони були палкими вболівальниками та учасниками свята.

Насамкінець, влаштували благодійну ярмарку домашньої випічки, на якій вторгували 2677 грн.

Дякуємо всім учасникам за чудово проведений день!

Анастасія Балинська