"Алло! Ми шукаємо таланти"

Дата: 10.11.2018 12:34

"Алло! Ми шукаємо таланти" - конкурс під такою назвою відбувся 09 листопада в Клесівській ЗОШ І- ІІ ступенів-ліцей. У цьому конкурсі виступили як окремих 15 учасників, так і пісенних й танцювальних колективів у різних жанрах та видах творчості. Оцінювали таланти дітей директор школи Лазарчук Алла Володимирівна, заступник директора з навчально виховиховної роботи Прунь Людмила Йосипівна, заступник директора з навчально виховиховної роботи Трищук Оксана Володимирівна, заступник директора з виховиховної роботи Ширко Ольга Миколаївна, вчитель музики Міщук Сергій Анатолійович, хореограф Тимощук Марія Всеволодівна та президент шкільного парламенту, учениця 10-В класу, Тріщук Анастасія.
Школярі з п'ятого по одинадцятий клас представляли свої таланти. Це було і виконання пісень, і представлення власних виробів, і танцювальні номери.
Тож конкурс переконливо засвідчив,що Клесівська ЗОШ І- ІІ ступенів-ліцей має таланти!

Юлія Дубовець