Дата: 06.11.2018 17:33

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно  до  вимог  Закону  України від 11.09.2003 № 1160-ІV  “Про  засади  державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  з метою одержання зауважень  і  пропозицій  від  фізичних  та  юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект регуляторного акту “Про затвердження Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області”

Розроблений: Клесівською селищною радою Сарненського району Рівненської області .

Проект спрямований на: збереження і охорону навколишнього природного середовища; забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя.

Метою даного регулювання є: створення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

Проект  разом з аналізом регуляторного впливу  оприлюднюється    на сайті Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у  Клесівській селищні раді ,  каб. № 2 та на сайті Клесівської селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця  з дня оприлюднення  (норма статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”) до 6 грудня 2018 року на адресу розробника: смт.Клесів, вул.Свободи, 10.

Правила благоустрою та утримання території населених пунктів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області (натиснути для перегляду)