Побували в гостях у Рівненського природного заповідника

Дата: 05.11.2018 15:33

Теплого осіннього дня - 25 жовтня 2018 року, школярі 2-4 класів Карасинського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІ ступенів, побували в гостях у Рівненського природного заповідника. Подія дійсно достойна уваги, адже з віддаленого села важко вибратися в район дорослим, не те що дітям.

Екскурсія залишила море вражаючих емоцій, адже, за короткий час діти познайомилися з метою створення заповідника, найпоширенішими та рідкісними видами рослин і тварин нашої місцевості. Змогли, в буквальному значенні слова, доторкнутися до частинки нашого чарівного світу – природи.

У рамках Регіонального року метелика в Рівненському природному заповіднику відбувався конкур фоторепортажів. Приємно, що і наша школа виборола призове місце в цьому конкурсі. Директор – Анастасія Василівна та її чоловік, вчитель фізичної культури, Ігор Олександрович, отримали за свої фотосапостереженняграмоту, книгу про денних метеликів України та чашку з логотипом заповідника. А діти власноруч навчилися робити подарунок у вигляді метелика, який, разом з працівниками заповідника виконали  у техніці оригамі.

Дякуємо за приємні враження працівникам Рівненського природного заповідника. За допомогу у організації екскурсії - начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської селищної ради - Чорній Наталії Володимирівній, а за спонсорську допомогу під час поїздки - депутату Клесівської селищної ради, Пехотіну  Андрію Васильовичу.

Анастасія Балинська