Відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти

Дата: 09.10.2018 22:14

Щорічно у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти – мабуть, найулюбленіше свято не тільки самих вчителів, а й учнів. Це день квітів, привітань, яскравих листівок та святкових концертів.

Напередодні цього свята, 05 жовтня 2018 року, в міському Будинку культури селища Клесів відбувся святковий концерт. З вітальними словами до всіх присутніх звернувся селищний голова Василь Гриник: “Щиро вітаю усіх зі святом, яке з гордістю називають Днем працівників освіти! Прийміть земний уклін за мудрість і відданість справі, бо вчителювання – не фах, а покликання. У цей святковий день дякую вам за відповідальне ставлення та любов до обраної справи, педагогічну майстерність, безкорисливе добро та багатство душі, що його повсякчас ви даруєте своїм учням, колегам, батькам”. Теплі слова прозвучали на адресу ветеранів педагогічної праці, які не тільки зберегли і примножили найкращі традиції галузі, а й передали їх молодому поколінню педагогів.

Розділила радість свята та привітала освітян начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Чорна.  В її виступі прозвучали вітання на адресу працівників загальноосвітніх та дошкільних закладів, музичної та спортивної шкіл громади. Слова вдячності лунали також для вчителів-першачків, завдяки злагодженій роботі та підтримці яких вдалося подолати першу сходинку Нової української школи.

За розпорядженням Клесівського селищного голови від 26 вересня 2018 року за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток освіти громади Клесівської селищної ради, з нагоди Дня учителя та Всеукраїнського дня дошкілля нагородили Почесними грамотами Клесівської селищної ради:

- Ляхно Ольгу Дмитрівну – вчителя англійської мови Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею;

- Ткач Людмилу Василіну – вчителя початкових класів Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею;

- Тріук Інну Володимирівну – вчителя інформатики Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею;

- Яковенко Олену Григорівну – вчителя хімії Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею;

Мартинюк Ларису Петрівну вчителя історії Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Петрович Надію Петрівну – вчителя образотворчого мистецтва Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Цимбалюк Валентину Богданівну – вчителя хімії Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Коваль Наталію Юріївну – вчителя англійської мови Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Осідловську Світлану Сергіївну – вчителя початкових класів Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Михайлицького Сергія Миколайовича – вчителя географії Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Соломку Олену Іванівну – викладача Клесівської дитячої музичної школи;

- Заліву Руслану Володимирівну – вихователя ДНЗ №6 «Маляятко»;

- Колобову Юлію Анатоліївну – вихователя-методиста ДНЗ №2 «Ясочка»;

- Ковалець Оксану Леонідівну – вихователя ДНЗ «Дзвіночок» с.Карпилівка;

- Куришко Тетяну Василівну – вихователя групи короткотривалого перебування дітей ДНЗ «Дзвіночок» с.Карасин;

- Мелещук Валентину Константинівну – методиста ДНЗ №4 «Дзвіночок» смт.Клесів;

- Поліщук Галину Юхимівну – вихователя ДНЗ №3 «Веселка»;

- Абрамчук Ніну Миколаївну – вихователя ДНЗ №3 «Веселка»;

- Карплюк Ніну Олександрівну – вихователя групи продовженого дня мови Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею;

А Рівненська обласна державна адміністрація  відзначила Почесними грамотами Царук Наталію Миколаївну – вчителя біології і географії Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Тверду Валентину Олексіївну – вчителя математики Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Корзину квітів та свої вітання для освітян передав Корчик Віталій Андрійович - народний депутат України.

Під аплодисменти повного залу глядачів освітяни отримали відзнаки, квіти та музичні дарунки.

Більше фото в Альбомі