Заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у ПШБ смт.Клесів

Дата: 03.10.2018 10:32

Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 року №471/98). До бібліотеки, як і колись, ідуть читачі, звертаються по допомогу і пораду, бажають відпочити із книгою в руках . Адже саме в бібліотеці кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

Цієї святкової днини публічно-шкільна бібліотека селища Клесів провела День відкритих дверей. Захід розпочався  з вуличної презентації «Бібліотека запрошує друзів!», на якому працівники бібліотеки розповіли  про бібліотечне свято, професію бібліотекаря та значення бібліотеки в житті людини.

Традиційно в стінах закладу відбулася акція «Відчуй себе бібліотекарем», де кожен бажаючий мав змогу відчути себе в ролі бібліотекаря, ознайомитися з бібліотечними фондами, самостійно віднайти потрібну книжку на полиці та заповнити свій читацький формуляр.

Цікаву лялькову виставу «Діти лікують книгу» показали юні користувачі бібліотеки для відвідувачів закладу.

Також, для дітей було організовано веселі квести бібліотекою.

Привітати бібліотекарів з професійним святом завітали й учасники клубу «Надвечір’я». За горнятком ароматного чаю в цей бібліотечний тихий вечір пролунало багато добрих і щирих побажань.