У ДНЗ №3 "Веселка" святкували 45-річний ювілей

Дата: 01.10.2018 12:42

Радісну подію відзначили 28 вересня у дошкільному навчальному закладі  №3 «Веселка» - 45 років з дня відкриття. За цей проміжок часу із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

Хто мав нагоду побувати у цьому дитсадку, неодмінно погодиться, що кожна група тут – це комфорт і затишок, неповторний куточок іграшок і природи, чарівний світ книги і навчальна база, де кожен малюк може вибрати собі заняття до вподоби. І беззаперечно – тут працюють хороші, добрі та люблячі вихователі.

Ювілей дитячого саду – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив закладу зустрічав свій ювілей і приймав поздоровлення від гостей.

У просторій музичній залі в урочистій атмосфері привітала присутніх на святі гостей завідуюча закладу Тетяна Івануха.

З приємними спогадами та щирими побажаннями звернулася до колег Ганна Козлова – перша завідуюча садочку, яка нині на заслуженому відпочинку, проте, ніколи не забуває про рідний заклад.

А з уст батьків, випускників закладу на адресу вихователів, ветеранів праці пролунали теплі побажання міцного здоров’я, терпіння, злагоди, достатку й вдячності від підростаючого покоління.

Аби привітати навчальний заклад з іменинами від імені селищного голови, депутатського корпусу та виконавчого комітету Клесівської селищної ради й передати подарунок – багатофункціональний пристрій (принтер), завітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Чорна.

На знак вдячності людям, що сьогодні творять історію закладу було проведено нагородження «Веселкова Зірка». Кожному з працівників закладу вручили Зірку – символ любові і поваги, захоплення і пошани.

Художніми номерами та декламуванням віршів протягом святкового дійства вітали свій садочок діти-випускники.