Флешмоби, конкурси і виставки: у Клесівській ОТГ відзначили День миру

Дата: 24.09.2018 15:44

Міжнародний День Миру був заснований в 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї ООН про визнання її днем, присвяченим зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. 2002-му році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05.02.2002, яким проголосив 21 вересня Національним Днем Миру.

Заходи з цієї нагоди у загальноосвітніх  закладах громади були проведені 21 вересня 2018 року.

Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.

У Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів запланували та провели ряд заходів, присвячених цьому дню: «Лист солдату» (учні писали листи на підтримку солдатів, які знаходяться в зоні АТО), акція «Допоможи другу» (благодійна акція допомоги дітям та їх сім’ям, які залишили свої домівки під час АТО),акція «Голуб миру», урочиста лінійка до Міжнародного Дня Миру та ін.
Тож у п’ятницю, 21 вересня, у Клесівській ЗОШ відбулася акція «Голуб миру». Цілий тиждень учні школи готувалися до заходу - виготовляли білих та жовто-блакитних голубів, на яких писали побажання миру та злагоди для військових, які перебувають у зоні АТО. Учні писали листи до військовослужбовців з патріотичними побажаннями та гаслами.
Такі дні надають унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню, щоб навчити їх принципів людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.

Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Для більшості людей планети мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити величезну роль Міжнародного дня миру, на відміну від людей, у яких розриваються снаряди під вікнами будинків. Однак для дуже багатьох жителів планети цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята. Аби виконати її, діти карпилівської школи самостійно виготовили голубів й розмістили їх у холі школи, долучилися до проведення виставки та взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті.

Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей

У Клесівській загальноосвітній школі І-ІІ ступеню-ліцей долучилися до відзначення Дня миру проведенням конкурсу малюнків на асфальті.

Карасинська ЗОШ І-ІІ ст.

До Міжнародного Дня Миру в Карасинській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено низка заходів. Педагогом-організатором була проведена акція «Голуб миру».  Відбувся майстер-клас, де діти навчилися своїми руками робити «голуба» - символ миру. Під час цієї акції кожна дитина відчула власну важливість і відповідальність у збереженні миру. Лише коли є мир, то можуть здійснитись усі найзаповітніші прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти. Учні 1-4 класів підготували малюнки на тему «Діти, хочуть миру!», якими прикрасили стіни коридору рідної школи. Для учнів 5-9х класів було організовано виховний захід ««Хай буде  мир в усьому світі», протягом якого вони дізналися про історію виникнення свята, першу символічну Ходу Миру. Діти переглянули тематичні відеоматеріали. Учні читали вірші, дівчата з першого та старших класів заспівали зворушливу пісню «Ми за мир». Ідеї  заходів, які пройшли – необхідність і надалі продовжувати дарувати світу добро і все найкраще. У світі без миру, дружби і взаєморозуміння не прожити.

Потрібен мир – тобі й мені
І всім на світі дітям!
Не тільки вранці навесні