День юного натураліста у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 14.09.2018 16:47

Натураліст – це людина, яка займається дослідженням природи. Проте, останнім часом природне середовище потребує не лише кращого вивчення, а й збереження та відновлення.

Учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів уже із перших тижнів навчання долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції «День юного натураліста» та беруть участь у  різноманітних заходах та  конкурсах, що проходять під гаслом «У Юннатії кордонів немає».

Зокрема взяли активну участь в екологічній акції  «Міжнародний день чистих берегів» (InternationalCleanBeachDay). Та прибрали прибережну територію поблизу затопленого гранітного кар’єру (Скалісне), а також біля шкільного ставу, бо учні добре розуміють, що вода – це джерело життя на Землі.

Привітали школярі і лісівників ДП «Клесівське лісове господарство» до Дня працівника лісу. Це наше спільне свято, бо при Клесівській загальноосвітній школі діє гурток Учнівське лісництво «Сосновий бір». З перших днів створення лісництва та до сьогодні гуртківці тісно співпрацюють з ДП «Клесівське ЛГ».Тому завжди в нас у пошані праця лісників, яких і вітали танцями, піснями та прозвітували про високі результати своєї роботи.