День знань у Клесівській громаді

Дата: 04.09.2018 09:34

Перший дзвінок про початок нового навчального 2018-2019 року пролунав 3 вересня 2018 року у навчальних закладах Клесівської громади. Цього року Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.,-ліцей, Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.., Карасинська та Клесівська ЗОШ І-ІІ ст., Пугачська і Рудня Карпилівська ЗОШ І ст. прийняли до шкільної сім’ї 185 учнів.

Всі навчальні заклади ретельно підготувалися до зустрічі учнів у стінах рідних приміщень: відремонтовані класи, коридори, актові і спортивні зали,майданчики, шкільні подвір’я тощо. А особливо привабливими стали класні кімнати для первачків, які першими стали на сходинки реформи «Нова українська школа».

Із захопленням і діти, і дорослі прийняли участь в проведенні оновлених креативних святкових програмах, які були організовані не у формі урочистої лінійки, як це робили за традицією попередніх років, а більш сучасному, ігровому стилі: флеш-моби, квести, вікторини.

Очільник громади Василь Гриник відвідав урочисті заходи до Дня знань у Клесівському ліцеї та школі І-ІІ ступеня села Клесів, де, під час свого виступу побажав педагогам і учням, їхнім батькам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, родинного тепла, здійснення всіх задумів, віри в світле майбутнє. Не оминув увагою селищний голова також і ті зміни в житті шкільної родини Клесівської громади, які відбулися завдяки розумінню й підтримці з боку депутатів і членів виконавчого комітету ради, адміністрацій та педагогічних колективів загальноосвітніх закладів.

Вітаємо всіх з початком навчального року та бажаємо вдалого підйому сходинками знань, нових досягнень і перемог!

Фото в альбомах:

День знань у Клесівській ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей 2018

День знань у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступеня

День знань у Карпилівській ЗОШ І-ІІІ ст.