"Село моє, краплиночка на карті": у Клесові відсвяткували День народження села

Дата: 29.08.2018 15:44

28 серпня свій День народження святкувало село Клесів. Активними його учасниками були не тільки жителі села і його вихідці, а й гості, що прибули з інших сіл громади. Вітаючи присутніх зі святом, селищний голова Василь Гриник побажав усім міцного здоров’я, злагоди в родинах, віри в краще майбутнє свого села, об’єднаної громади та всієї України.

Зустрічала односельчан на святі ведуча дійства, завідуюча клубом Поліна Шмотєва. Із «золотим весіллям» -  50-річчям спільного подружнього життя привітали Петра та Ганну Осмолович. Щирі слова вдячності пролунали на адресу вчителів, медичних працівників, молодих й багатодітних родин. Також квіти та подарунки з нагоди 8-річниці з часу створення отримали учасники аматорського колективу  «Бурштинове намисто».

Концертну програму «Село моє, краплиночка на карті» підготували працівники клубу та сільської бібліотеки, а також міського Будинку культури. Все святкування було побудоване у формі жартівливої театральної сценки, до проведення якої долучилися аматори художньої самодіяльності й місцева талановита учнівська молодь.

На території, де відбувалося святкування, обабіч декорацій, для дітей встановили батут, де вишикувалася черга дітлахів.

По закінченню урочистої частини заходу всіх присутніх частували кулішем та смаженою картоплею з польової «Козацької кухні». Опісля, розпочалася молодіжна дискотека.

Очевидно, що свято села вдалося, адже люди отримали задоволення та багато приємних вражень.

Для довідки:

День села клесівчани відзначають щороку 28 серпня, який співпадає з православним святом Успіння Пресвятої Богородиці. Перш за все, це пов’язано з будівництвом у селі храму, який і був названий в честь свята - Свято-Успінським (кін.. ХVIIIст.)

Ольга Мартинюк

Більше фото в альбомі День с.Клесів 2018