З Днем Державного Прапора та 27-річницею Незалежності України!

Дата: 22.08.2018 14:18

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 27-ою річницею Незалежності України!

24 серпня 1991 року Верховна Рада України  прийняла чи не найважливіше рішення в історії нашої держави – Акт проголошення Незалежності України.  Наше головне завдання сьогодні, як і 27 років тому – зберегти незалежність й суверенність нашої держави! Ми повинні вчитись на  історичних помилках та не допускати їх знову. Проте, багато військовослужбовців, медиків, волонтерів відзначають свято Незалежності України-неньки на фронті, де не перестають відстоювати самостійність держави та її територіальну цілісність. Як не прикро, але чимало звідти так і не повернулись у свої домівки, бо пожертвували своїм життям заради миру.

Завдяки цим людям сьогодні ми можемо сміливо й гордо називати себе господарями своєї Вкраїни! За нами залишилось лише вдало господарювати на ній! Тож бажаю всім нам мудрості, наснаги, здоров’я, миру на всій Українській землі, величезного терпіння та неабиякої волі до перемоги! Слава Україні!!!

З повагою,

селищний голова