У Клесові відбулася зустріч з представниками проекту «Громада, дружня до дітей та молоді»

Дата: 03.08.2018 18:38

3 серпня до Клесівської об’єднаної територіальної громади завітали Світлана Рогова та Олександр Гловацький – координатори  проекту «Громада, дружня до дітей та молоді» ( ініціатива UNICEF) аби поспілкуватися щодо її впровадження на теренах нашої громади.

Обговорення відбувалося у стінах Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-ліцеї, де, незважаючи на період літніх канікул, зібралося чимало дітей з Клесова та Карпилівки.

У ході зустрічі мова йшла про вже втілені заходи для дітей та молоді, а також щодо планів на майбутнє. Про останнє запитали у самих дітей. Найбільше прозвучало бажань школярів щодо: реконструкції спортивних майданчиків, ремонту доріг громади, встановлення вуличних тренажерів, будівництва сучасного басейну та нової школи.

Щоб отримати статус «Громада, дружня до дітей та молоді»  необхідно визначитися та обрати 3 найактуальніші з 5 запропонованих напрямів роботи ініціативи, над чим наразі працюємо.  Після цього – скласти план дій на 2-3 роки  та бюджет для його втілення.