Клесівську районну лікарню перетворять в комунальне некомерційне підприємство

Дата: 02.08.2018 16:11

Цього року перші кроки медичної реформи долає первинна ланка охорони здоров’я України. Надалі фінансування первинної медичної допомоги буде здійснюватись шляхом перерахування коштів Національною службою здоров’я за кожного пацієнта, який підписав декларацію з лікарем комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Клесівської селищної ради. З 2020 року на подібний принцип фінансування перейде й вторинна медична допомога. Тому, на пленарному засіданні 47 сесії Клесівської селищної ради було розглянуто та прийнято рішення щодо реорганізації комунального закладу «Клесівська районна лікарня», шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство(далі-КНП).

Новостворена юридична особа, тобто КНП «Клесівська районна лікарня» стає правонаступником реорганізованої установи. У її підпорядкування переходить усе майно, права та обов’язки попередника.

Рішення та результати поіменного голосування доступні на сайті Клесівської громади за посиланням – http://klesivska.gromada.org.ua/rishennya-sesii-klesivskoi-selischnoi-radi-vid-26072018-1532778563/ .До нього додається й інформація про склад комісії з реорганізації.