Про необхідність укладання договору на вивезення твердих побутових відходів

Дата: 30.07.2018 18:08

Шановні мешканці Клесівської громади!

З метою попередження порушенням вимог законодавства у сфері поводження з відходами та правил благоустрою територій населених пунктів, за порушення яких, згідно зі ст.82, ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, закликаємо  усіх мешканців укласти договори на вивіз твердих побутових відходів!

Для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (для населення) мати з собою  довідку про склад сім`ї.

Також, задля уникнення порушень чинного законодавства, наголошуємо про необхідність вчасної сплати за послуги, надані підприємством!

Звертатися за адресою: КП «Клесівводоканал», смт. Клесів, вул.Залізнична,39. З понеділка по п’ятницю з 09.00 – 17.00., обідня перерва з 12.00 до 13.00.

Довідки за телефоном: 0958675226,  Василець Аля Акимівна - юрист КП «Клесівводоканал».