Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Літня тераса – бібліотеки окраса

Літо!!!. Чудова пора, коли хочеться радіти ясному сонечку, вдихати свіже повітря, відпочивати спілкуючись з природою.

У бібліотеці села Пугач  8 червня відкрилась літня тераса.

В гості до бібліотеки  завітали вихованці дитячого садка «Малятко» , старша група .Заховавшись у холодку від спеки,юні користувачі бібліотеки, цікаво і корисно провели свій вільний час.
Діти ознайомилися з дитячими журналами, слухали  абетку безпеки від бібліотеки «Літо без проблем». Дружно і активно  грали в ігри,шашки, відгадували загадки та приймали участь у  акції «Міняю кульку на віршик» Час, проведений на літній терасі, пройшов з користю і задоволенням для дітей.

Запрошуємо завітати на літню терасу «ЛІТО, книга і я – друзі!»». Ви цікаво та  корисно проведете свій вільний час.

Чекаємо на Вас!