Живи на світі, добра книго!

Дата: 04.06.2018 17:15

На Землі мільйони людей. І кожен по-своєму розумний. Звісно, зараз не кожному доводиться брати до рук книжку, адже для читання є інтернет та електронні книги. Але є багато любителів саме паперової книги. Багато дітей ходять до бібліотеки, та відвідують бібліотечні уроки, де дізнаються для себе багато нового і цікавого.

Настало літечко. Ура – канікули. Та все ж таки сумно без школи, однокласників, веселих перерв. Та ми, любителі книг, не сумуємо, адже завжди можна зайти до бібліотеки та взяти щось почитати. Завдяки книзі  разом з друзями можна поринути в світ казок і фантазії. Можна ще з дитинства впізнати свої вміння, таланти і захоплення. Звісно не всі діти люблять читати, деяким це здається нудним, але багато діточок змінили свою думку після відвідувань бібліотеки та бібліотечних уроків.

Дорослі! Не кажіть що ми не хочемо читати! Ми любимо читати, а ви будь-ласка, самі частіше заходьте до бібліотеки та книжкових магазинів.

Анастасія Тверда

учениця Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів.