Суд виніс рішення на користь громади

Дата: 22.05.2018 17:43

Неодноразово в Сарненських новинах  Клесівську ОТГ звинувачували в усіх бідах Сарненського району, зокрема: невиплаті заробітної плати обслуговуючому персоналу по школах, ненаданні допомог населенню, неналежному утриманні Сарненської центральної районної лікарні (далі – ЦРЛ) і т.д., у зв’язку з неправильним розподілом і ненаданням медичної субвенції з державного бюджету  на утримання ЦРЛ. «Влада району вважає, що Клесівська ОТГ усунулася від співфінансування центральної районної лікарні» - йдеться у статті «Про передачу майна, фінансування медицини…» «Сарненських новин» від 08.03.18.  Це при тому, що з бюджету Клесівської селищної ради для Сарненської ЦРЛ у 2017 році було спрямовано 1253, 9 тис.грн., у 2018 – 1520,0 тис.грн.

З цього ж  приводу Сарненська районна державна адміністрація звернулася з позовними заявами  до Рівненського окружного адміністративного суду щодо стягнення з Клесівської селищної ради до районного бюджету коштів в сумі 2815796,65 грн та визнати частково незаконним і нечинним рішення №750 «Про селищний бюджет на 2017 рік» із змінами, внесеними рішенням Клесівської об’єднаної  територіальної громади від 15.02.2017 №827 «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік» в частині видатків щодо розподілу коштів медичної субвенції з Державного бюджету України на 2017 рік. Повідомлення про розгляд справи було оприлюднено в «Сарненських новинах» від 08.03.2018.

За результатами підготовчих впроваджень(19.03.18, 23.04.18) та розгляду справи по суті(16.05.18), заслухавши позивача – Сарненську районну державну адміністрацію та третіх осіб на стороні позивача: Фінансове управління Сарненської районної державної адміністрації, Сарненську районну раду, Сарненську центральну районну лікарню  і відповідача – Клесівську селищну раду Рівненський окружний адміністративний суд виніс рішення на користь селищної ради, тобто в позові Сарненській  районній державній адміністрації відмовлено. Що підтверджує правильність прийнятих Клесівською селищною радою рішень та невиправданість звинувачень районної влади.

Ілюстративне фото